Seira Hikari Serbian Forum
Dobrodošli na forum o Seiri Hikari.Ovde ćete naći sve o sirenama i sve njihove pesme,naćićete glasanja,i sve epizode sirena!Imamo RPG,razna takmičenja,off topic gde se radi o našem životu. U tom pod forumu ima sve o školi,televiziji,knjigama i ima forumskih igara. I imamo nešto samo za nas,a to je Princeza Foruma!Registrujte se i možda postanete princeza foruma! REGISTUJTE SE I ZABAVIĆETE SE!!!
Bakugan battle brawlers Ad80a910
Seira Hikari Serbian Forum
Dobrodošli na forum o Seiri Hikari.Ovde ćete naći sve o sirenama i sve njihove pesme,naćićete glasanja,i sve epizode sirena!Imamo RPG,razna takmičenja,off topic gde se radi o našem životu. U tom pod forumu ima sve o školi,televiziji,knjigama i ima forumskih igara. I imamo nešto samo za nas,a to je Princeza Foruma!Registrujte se i možda postanete princeza foruma! REGISTUJTE SE I ZABAVIĆETE SE!!!
Bakugan battle brawlers Ad80a910
Seira Hikari Serbian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seira Hikari Serbian Forum


 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Bakugan battle brawlers

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Janja
Administrator
Administrator
Janja


Ženski Godina : 24
Broj poruka : 2414
Lokacija : Beograd, Srbija

Bakugan battle brawlers Empty
PočaljiNaslov: Bakugan battle brawlers   Bakugan battle brawlers EmptyNed Jul 24, 2011 12:00 pm

Neverujem da neko ovde gleda Bakugan. Možda neko. Ja sam gledala samo prvu sezonu, ova druga je dosadna. Meni je omiljena Alisa, a od bakugana Skajres.

Bakugan battle brawlers Bakugan_ds1
Nazad na vrh Ići dole
http://jez-alfred.serbianforum.info
Anastasija-Rina
Rina
Anastasija-Rina


Ženski Godina : 24
Broj poruka : 153
Lokacija : BG

Bakugan battle brawlers Empty
PočaljiNaslov: Re: Bakugan battle brawlers   Bakugan battle brawlers EmptyPon Jul 25, 2011 3:15 pm

uf... ne gledam... glup mi je crtać... ali ako hoćete da zante najlepša mi je ona sa kikicama.
Nazad na vrh Ići dole
Mella
Sirena početnica
Sirena početnica
Mella


Ženski Godina : 25
Broj poruka : 25
Lokacija : Moja kuća, kompjuterska stolica XD

Bakugan battle brawlers Empty
PočaljiNaslov: Re: Bakugan battle brawlers   Bakugan battle brawlers EmptyNed Apr 29, 2012 8:45 pm

Ja sam gledala, ali samo prvu sezonu... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Mariona Sumotaki
Pripravnik
Pripravnik
Mariona Sumotaki


Ženski Godina : 21
Broj poruka : 1764
Lokacija : Here, in my house!

Bakugan battle brawlers Empty
PočaljiNaslov: Re: Bakugan battle brawlers   Bakugan battle brawlers EmptyPon Apr 30, 2012 9:21 am

Gledala.Naj su mi Runo i Alisa.

P.S.Anastasia,ako ti je najlepša ona sa kikicama sigurno misliš na RUno.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Bakugan battle brawlers Empty
PočaljiNaslov: Re: Bakugan battle brawlers   Bakugan battle brawlers Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Bakugan battle brawlers
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Seira Hikari Serbian Forum :: Anime-
Skoči na: