Seira Hikari Serbian Forum
Dobrodošli na forum o Seiri Hikari.Ovde ćete naći sve o sirenama i sve njihove pesme,naćićete glasanja,i sve epizode sirena!Imamo RPG,razna takmičenja,off topic gde se radi o našem životu. U tom pod forumu ima sve o školi,televiziji,knjigama i ima forumskih igara. I imamo nešto samo za nas,a to je Princeza Foruma!Registrujte se i možda postanete princeza foruma! REGISTUJTE SE I ZABAVIĆETE SE!!!
Ljuta sam! Ad80a910
Seira Hikari Serbian Forum
Dobrodošli na forum o Seiri Hikari.Ovde ćete naći sve o sirenama i sve njihove pesme,naćićete glasanja,i sve epizode sirena!Imamo RPG,razna takmičenja,off topic gde se radi o našem životu. U tom pod forumu ima sve o školi,televiziji,knjigama i ima forumskih igara. I imamo nešto samo za nas,a to je Princeza Foruma!Registrujte se i možda postanete princeza foruma! REGISTUJTE SE I ZABAVIĆETE SE!!!
Ljuta sam! Ad80a910
Seira Hikari Serbian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seira Hikari Serbian Forum


 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Ljuta sam!

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Maja..
Gost
Anonymous



Ljuta sam! Empty
PočaljiNaslov: Ljuta sam!   Ljuta sam! EmptyPet Feb 08, 2013 10:24 pm

Dosla je i moja granica strpljenja!Cutala sam i trpela dugo.Dobro,bila sam nepravedna prema vama,u redu niste to mogle vise da trpite.Dijanu nisam naucila sta je spam,ponasala sam se neozbiljno povodom toga.Da,ne nabrajam sta je jos sve bilo.Procitala sam uvrede i ruzne reci,tipa Majo mars,da sam picka,da mi je najj pesma u picku materinu,da mi je hobi da se jebem i da smrdim......te su mi uvrede napisane-.-
NE podnosim uvrede i ruzne reci!Ja ne volim da smrdim,redovno se kupam,i ja se ne je*em i nisam picka!-.-Dobro mi je raspolozenje,nije mi srmdljivo i jebeno.-.- Znam,Dijana je banovana i vredjana,pa mi se sigurno uzvraca istom merom povodom vredjanja.ALI forum mermaidmelody555 sam ja napravila i zahtevam da i dalje bude moj,ma kakva god da sam adminka bila.Jos veci šok,jos sam i banovana....-.- I imam zabrane na profilima(da ne mogu da menjam sifre i brisem ruzne,grozne reci) -.-
Razoacarana sam,mislila sam da je to neko drugarstvo na internetu,imala sam ok misljenja o vama.Bila sam tako naivna,popustljiva i lakoverna i tako bi pustila da me svako koristi i prica sta god hoce o meni.... E pa dosta mi je vise!......Sta sam ja?Jedna naivcina -.- E pa umem ja i da podviknem i da budem ostra i stroga kad mi prekipi i kad se unervozim i iznerviram!
Ko se usudio da forum mermaidmelody555 koji sam ja napravila bez mog znanja ga koristi kao svoj i da me vredja i jos me banuje,koliko god ja losa za vas bila?!-.-Hocu da forum mermaidmelody555 bude i dalje moj,jer sam ga napravila i da ja odlucim kako cu ga uredjivati ma kakav god bio,makar i sa 3 clana!

Kraj.Imala sam da napisem to sto sam imala.Cao.

Nazad na vrh Ići dole
Mariona Sumotaki
Pripravnik
Pripravnik
Mariona Sumotaki


Ženski Godina : 21
Broj poruka : 1764
Lokacija : Here, in my house!

Ljuta sam! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljuta sam!   Ljuta sam! EmptySre Mar 06, 2013 9:19 pm

1. Majo, znaš li ti koliko si tepala. I mi imamo granicu strpljenja. Mi ne možemo da toliko trpimo tepanje, znam da si to radila jer si nas volela, ali Majo, razumi da je to nama smetalo. Ali ti se nikada nisi popravila oko toga... Naša je granica strpljenja odkada prešla tu granicu...
2. Da znaš da sam baš juče sanjala da se srećemo i da otkrivam kakva si ti, pa i pre toga, kada si otišla... možda nekoliko nedelja posle toga, ili nakon mesec dana, sam čitala nešto i neke poruke, mama je shvatila šta je i rekla mi to... tada sam shvatila koliko sam pogrešila. I NE LAŽEM, DA ZNAŠ.
3. Mi smo bile razjarene zbog tog tepanja dugo vremena, mislim da smo morali nekako da izbacimo bes, nismo mogle drugačije.
4. DIjana ti je uzela forum jer je želela da se osveti. Majo, da nisi tepala, ni ona nikada ne bi bila banovana!
5. Mislila sam da si otišla sa celog interneta, pre neko veče smo pričale o tome. Mislim da je Dora, ili Nina7, predložila da te opet vratimo i da ne obraćamo pažnju na tepanje. Ja sam mislila da je kasno, jer te od tada nikada više nisam videla na internetu.

I Majo, veruj mi da mi je stvarno žao zbog tih uvreda. Nisam imala nameru da te povredim, već da izbacim bes. Bila sam ljuta što si ti birala između tepanja i odbijanja drugih od sebe umesto nas. Više puta smo pričale o tome, ali nisi nikada stvarno razumela, i mi smo bile tužne.
Ako hoćeš, obrisaću Dijanin i moj profil, un bann tvoj i pokušati da ti pomognem da nađeš novi dizajin.
Razumem... naš bes je ovo uradio. Da mi nismo bile toliko bile besne- ne bi ništa od ovoga bilo. A mi ne bi bile besne da nisi toliko tepala. Pa sada Dijana stalno kada nekoga pohvali u zagradi napiše da ne tepa već da joj se to mnogo sviđa OMG. -.-
Msm za to te ne krivim, ofc za to nisi kriva. Ali Majo, od tvog tepanja je sve počelo. Tvoje tepanje u tolikoj meri je bilo START a naš bes je bio FINISH.
Razumem ako nas sve mrziš, ali ja ti se stvarno izvinjavam jer sam shvatila šta sam uradila tek kada si otišla. Da- kada nešto izgubiš tek tada shvatiš koliko ti je to nešto drago.
Nazad na vrh Ići dole
Maja..
Gost
Anonymous



Ljuta sam! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljuta sam!   Ljuta sam! EmptySre Mar 06, 2013 10:11 pm

Priznajem,pocela sam tepanjem,nepodnosljivo sam tepala.Znala sam da ce morati doci i vasa granica strpljenja,da ste bile tuzne i zatim bes kao finish.Drugarice,sad mi je laknulo kada sam procitala ceo tekst.Nisam bila svesna sta sam cinila tepajuci.Nisam htela da razumem,da poslusam,da prihvatim realnost,terala sam svoje.Kada sam otisla,nedugo zatim,razmisljala sam o vama i PSFZD-u i kako je to kada izgubim ono sto sam imala i drugarstvo.Kada razmislim......prihvatam tvoje izvinjenje i ne mrzim vas.Prihvatam da me unnbanujes.
A sto se tice uvreda i ruznih reci,bilo mi je neprijatno jako,ali zaboravicu na to.
Nadam se da ce se sve dosad neprijatnosti zaboraviti i da bude nastavak druzenja.Pozdrav za tebe,Anja i za sve drugarice sa PSFZD-a.
Nazad na vrh Ići dole
Maja..
Gost
Anonymous



Ljuta sam! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljuta sam!   Ljuta sam! EmptySre Mar 06, 2013 10:32 pm

Procitala sam takodje,drago mi je sto si me sanjala.
Nazad na vrh Ići dole
Mariona Sumotaki
Pripravnik
Pripravnik
Mariona Sumotaki


Ženski Godina : 21
Broj poruka : 1764
Lokacija : Here, in my house!

Ljuta sam! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljuta sam!   Ljuta sam! EmptySre Mar 06, 2013 11:39 pm

Uh, da znaš da je i meni laknulo kada sam videla sad tvoj post. ^^
Pošto si sad sigurno otišla u krevet(ja za 5 minuta moram tkđ u njega) sutra aj na PSFZD ^^ Nick ti je vraćen na "Maja~Nanami" a ukoliko si zabb pass, promeniću ti, pa ti kasnije opet promeni. ^^
Nazad na vrh Ići dole
Maja..
Gost
Anonymous



Ljuta sam! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljuta sam!   Ljuta sam! EmptyČet Mar 07, 2013 10:07 am

Hvala ti sto mi je vracen nick na Maja~Nanami na PSFZD-u,moze docicu na PSFZD. Smile Drago mi je da je i tebi laknulo kada si procitala moj odgovor.^^
Nazad na vrh Ići dole
Maja..
Gost
Anonymous



Ljuta sam! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljuta sam!   Ljuta sam! EmptyČet Mar 07, 2013 10:26 am

Ne mogu da se setim koji mi je bio pass na trecem profilu,promeni sifru,pa cu ja posle ponovo promeniti.
Kada se setim kako sam nakupljala postove ''ko luda'' u temi u kojoj se pise post za postom....O.o i sada imam 6301 poruku....
Nazad na vrh Ići dole
Izvini Majo!
Sirena početnica
Sirena početnica



Ženski Godina : 25
Broj poruka : 3
Lokacija : /

Ljuta sam! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljuta sam!   Ljuta sam! EmptyČet Mar 07, 2013 10:30 am

MAjo da li si ljuta na mene?Vrratiću ti forum izvini što sam te banovala Sad
Nazad na vrh Ići dole
Mariona Sumotaki
Pripravnik
Pripravnik
Mariona Sumotaki


Ženski Godina : 21
Broj poruka : 1764
Lokacija : Here, in my house!

Ljuta sam! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljuta sam!   Ljuta sam! EmptyČet Mar 07, 2013 11:32 am

Dico, ja sam joj već vratila forum. Obrisala sam naše profile i un bann njen. ^^
Nazad na vrh Ići dole
Mariona Sumotaki
Pripravnik
Pripravnik
Mariona Sumotaki


Ženski Godina : 21
Broj poruka : 1764
Lokacija : Here, in my house!

Ljuta sam! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljuta sam!   Ljuta sam! EmptyČet Mar 07, 2013 12:34 pm

E da Majo new šifra ti je:
tvoje ime
sadašnji datum


Naravno, ne slovima, već tvoje ime Maja i današnji datum. Ti kasnije promeni.
I da, bez tačaka.
Nazad na vrh Ići dole
Maja..
Gost
Anonymous



Ljuta sam! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljuta sam!   Ljuta sam! EmptyČet Mar 07, 2013 5:29 pm

Dico,nisam vise ljuta. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Maja..
Gost
Anonymous



Ljuta sam! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljuta sam!   Ljuta sam! EmptyČet Mar 07, 2013 5:30 pm

Anja,ok.
Nazad na vrh Ići dole
Mariona Sumotaki
Pripravnik
Pripravnik
Mariona Sumotaki


Ženski Godina : 21
Broj poruka : 1764
Lokacija : Here, in my house!

Ljuta sam! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljuta sam!   Ljuta sam! EmptyČet Mar 07, 2013 5:47 pm

Aj na PSFZD, na chat. ^^
Nazad na vrh Ići dole
Maja..
Gost
Anonymous



Ljuta sam! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljuta sam!   Ljuta sam! EmptyPet Mar 08, 2013 8:33 am

Juce sam morala otici sa chatboxa,jer sam bila da veceram.
Anja,vrlo si korektna drugarica,vratila si mi nick na Maja~Nanami,odbanovala,promenila pass.....ali imam jedno pitanje.Kao sto sam vec napisala,na trecem profilu na PSFZD-u sam nakupljala postove u temi u kojoj se pise post za postom i to bezosecajno i nije ni cudo da imam vec 6301 poruku......hocu da kazem,tj.napisem kako sam bila tvrdoglava,takav nacin postanja nije ima smisla(naravno),toliko,u toj meri i nisam obracala paznju na najvazniji deo foruma. O.o
Pa da li bih danas mogla da napravim novi profil na PSFZD-u,pa da pocnem iz pocetka(da pristojno postam),prvo da napisem da sam se vratila,pa itd?

P.S. Izvinjavam se ako sam nesto pogresno napisala ili ako na neki nacin,po mom misljenju,dosadjujem.
Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
Maja..
Gost
Anonymous



Ljuta sam! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljuta sam!   Ljuta sam! EmptyPet Mar 08, 2013 8:37 am

Danas je Dan zena,pa srecan tvojoj mami 8.mart.
Nazad na vrh Ići dole
Mariona Sumotaki
Pripravnik
Pripravnik
Mariona Sumotaki


Ženski Godina : 21
Broj poruka : 1764
Lokacija : Here, in my house!

Ljuta sam! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljuta sam!   Ljuta sam! EmptyPet Mar 08, 2013 11:11 am

Majo možeš, slobodno. ^^
I moja mama ti se zahvaljuje Wink
Nazad na vrh Ići dole
Maja..
Gost
Anonymous



Ljuta sam! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljuta sam!   Ljuta sam! EmptyPet Mar 08, 2013 11:23 am

Anja,ok. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Maja..
Gost
Anonymous



Ljuta sam! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljuta sam!   Ljuta sam! EmptyPet Mar 08, 2013 11:28 am

Sada cu se registrovati ponovo na PSFZD,pa mi posle toga aktiviraj nalog,a uvece cu postati i biti na forumu,imacu slobodnog vremena(kad dodjem iz skole).
A najj sirena mi je Rina,pa cu tako napisati u profilu.
Nazad na vrh Ići dole
Mariona Sumotaki
Pripravnik
Pripravnik
Mariona Sumotaki


Ženski Godina : 21
Broj poruka : 1764
Lokacija : Here, in my house!

Ljuta sam! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljuta sam!   Ljuta sam! EmptyPet Mar 08, 2013 11:29 am

Okeć ^^
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ljuta sam! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljuta sam!   Ljuta sam! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ljuta sam!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Seira Hikari Serbian Forum :: Članovi foruma :: Gosti :: Sud za goste!-
Skoči na: